LEZZETİYLE ÜNLÜ BRUNCH!

LEZZETİYLE ÜNLÜ BRUNCH!

Temmuz 5, 2020 Kapalı Yazar: cratospremium

BRUNCH

Günün en güzel öğünü olan kahvaltı keyfini Her Cumartesi ve Pazar günü uzattık. Keyfinizi tüm güne yayarak atıştırabileceğiniz, masa başından saatlerce kalkmayacağınız en iyi brunch mekanı Cratos Premium’da… 

BAŞLANGIÇ SAATİ: 11:00 BİTİŞ SAATİ: 14:30 

Hafta sonlarının vazgeçilmezi olan Cumartesi ve Pazar günlerinde, güne güzel başlamanın yolu güzel bir “Brunch” tan geçer. Özellikle arkadaş gruplarınız ile uzun uzun yemekler yiyip, tatil günlerinin keyfinin çıkarabilirsiniz.

Açık büfedeki yüzlerce üründen bazıları: Menemen, omlet, sucuklu yumurta, sucuklu-kaşarlı yumurta, mıhlama, peynir çeşitleri ( dil peyniri, taze kaşar, eski kaşar, keçi peyniri, beyaz peynir, tulum peynir, örgü peynir, Ezine peyniri, süzme peynir, Kars gravyeri, çivil peyniri, otlu peynir… ), sucuk, salam ve diğer şarküteri ürünleri, gözleme çeşitleri, paçanga böreği, reçel çeşitleri, tatlı tuzlu ikram çeşitleri, krep, pancake, bal ve tereyağı.

Sizleri Cumartesi ve Pazar günlerinizin keyfini tüm güne yayarak atıştırabileceğiniz, masa başından saatlerce kalkmayacağınız, günün en güzel öğünü olan kahvaltı keyfini adanın en iyi brunch mekanı Cratos Premium’a bekliyor olacağız…

Trabzonlu işadamı Murat Bozoğlu’nun işlettiği Cratos Premium Hotel-Casino-Port-Spa ile ilgili daha detaylı bilgilere otelin resmi internet sitesi http://www.cratospremium.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.